Nowa włóczka - bardzo dawno temu.

No właśnie to było bardzo dawno temu - nowe włóczkowe zakupy.
Dlatego z tęsknoty za poprzytulaniem miękkości kupiłam troszeczkę moteczków.

Na dole w lewym rogu jest Manos Silk Blend Caspian. Od dawna chciałam sprawdzić włóczkę z Manos del Uruguay no i jestem zachwycona!

Ta czarna a właściwie bardzo ciemno szara po prawej stronie to Indiecita Alpacka Fleece - ta włóczka z kolei z Peru. Czyli Ameryka Płd górą!
Ta włóczka jest także szalenie miękka - co z niej będzie? Sweterek - kupowałam na metry i mam jej 1400 metrów - powinno na sweterek starczyć - z tym, że jeest bardzo cieniutka....
No ale miękkość nie z tej ziemi!

A reszta włóczki to Marks & Kattens Fame Trend.
Nie wiem czy M&K można kupić w Polsce, ale bardzo podobna włóczka to Drops Delight, którą widziałam w tym sklepie z włóczką, z tym, że Drops ma motki po 50 g a M&K po 100g.
A tak skład włóczki jes dokładnie taki sam i metry prawie też te same. Nawet w dotyku są bardzo podobne:)

Co z tego będzie?
Hmmm...
Z pewnością włóczkowe szaleństwa.... Choć M&K Fame jest przygotowane na pewien projekt, który jeśli będziecie miały ochotę skopiować, albo raczej być razem w tym projekcie ze mna to warto wiedzieć gdzie można kupić podobną włóczkę - czyli w tym przypadku Drops Delight :)

Ale o tym za jakiś czas:)
Miłego dnia wam życzę!

Witam miło nowe obserwatorki: lamikę88, atinę, Ulę, Agnieszkę Flacht, anioły są wśród nas.., Deliephilę, Loreen i Szydełkkowe czary-mary :) Witajcie!