Kolejna chusta Aunt Azura


Zapraszam do obejrzenia i podziwiania zdjęć mojej kolejnej chusty mojego projektu o pięknej i tajemniczej nazwie Aunt Azura.

Moja pierwsza takowa chusta wydziergana była TUTAJ a ta jest kolejna.

I jak na piękność przystało fotografowana była całkiem niedawno w plenerach hiszpańskiego wzbrzeża Costa Blanca. Pogoda była cudowna, morze połyskiwało radośnie w słońcu a pasiasta chusta prezentowała się w tym otoczeniu całkiem, całkiem nieźle.

Chusta jest duża, wydłubana ze 100% bawełny na drutach nr 3,5. Dziergałam ją tylko 10 dni i to jest rekord dla mnie naprawdę - jak na taką dużą chustę. Ale z bawełny dzierga się wyśmienicie a i paski pomogły w odczuciu, że coś się dzieje - dziergałam zawzięcie z: "byle do następnego koloru"  i tak oto poszło całkiem szybko :)

Gdyby ktoś zamierzał także rzucić się w wir dziergania tej chusty (niekoniecznie w paski, bo na gładko też można - i w trzy kolory, i w więcej) to opis jest do nabycia klikając na poniższy link: "Kup teraz" 
KUP TERAZ

Opis jest w trzech językach  - oczywiście jest po polsku, bardzo dokładnie i zrozumiale wytłumaczony -  z diagramem dla części z kwiatami i zdjęciem pomocniczym.

Jeśli ktoś nie ma konta na PayPal a mimo wszysto chiałby mieć opis tej chusty proszę o kontakt ze mną na ir100[at]hotmail. com.

No a dla pozostałych zawsze są zdjęcia do obejrzenia:)
Też możesz wydziergać sobie taką chustę. Opis w języku polskim do nabycia TUTAJ.