Niebieski rozpinany w Ustce.

W ostatni weekend byłam w Ustce. Perzebiegłam się po promenadzie kilka razy, zjadłam lody i zasmakowałam pysznego świeżutkiego, smażonego dorsza.
Zanim zrobiło się pięknie ciepło w piątek do niedzieli - w czwartek wieczorem biegałam w moim już bardzo ulubionym, bo praktycznym sweterku.
Biegałam w dosłowynm tego słowa znaczeniu - jak widać na poniższym zdjęciu.


I oto przy okazji zauważyłam też, że nigdy go tutaj nie pokazywałam! Dlaczego????
A sweterek jest bardzo praktyczny! Taki podróżniczy - doskonały na wyjazd - ponieważ jest praktyczny, klasyczny, w kolorze, który pasuje niemal do wszystkiego.

Zrobiony jest  z włóczki Rowan All Seasons Cotton - super miękka mieszanka 60% bawełany i 40% akrylu. Włóczka grzeje kiedy trzeba a wcale nie jest w niej za gorąco, kiedy nie trzeba. Zrobiony na drutach nr 4,5.

Generalnie szybko się robiło ponieważ wzór jest gładki z dodatkami ryżu jako obwódki sweterka.
Sweterek ten to taki praktyczny rozpinany klasyk - najlepszy na świecie - z klasycznie wszywanymi rękawami.
Wykonanie tego sweterka -krok po kroku pokazane jest w moim kursie: "Dziergamy ze zrozumieniem" . Tłumaczę w tym kursie robienia na drutach w jaki sposób dzierga się takie klasyczne sweterki. A na podstawie tego wzoru można też zmodyfikować projekt zmieniając wzór i wykonując podobny sweterek.
Także zapraszam serdecznie na ten kurs online, na którym można nauczyć się także dziergania chust, rękawic, szali i innych rzeczy.