Będzie Drutozlot w Toruniu.

Tak. W tym roku będzie ponownie Drutozlot.
I ja tam będę. A Ty?


Kto był w ubiegłym roku, lub dwa lata temu wie, co oznacza Drutozlot. I że warto na nim się pojawić. W tym roku bawimy się 9 września w Toruniu.

Drutozlot to spotkanie zadrutowanych i zawłóczkowanych osób. To jest po prostu niepowatarzalne święto dla nas uwielbiających robienie na drutach, ale oczywiście i szydełkowe osoby są mile widziane.

Ubiegłoroczny 2016 Drutozlot był dla mnie pierwszym. Dla osób, które uważają, że Toruń jest za daleko dodam, że ja przyjeżdżam na to spotkanie ze Sztokholmu.
Ale jak tu odmówić spotkania z wszystkimi wspaniałymi druciarami, które znam inaczej wirtualnie? Koniecznie trzeba wypić z nimi kawę, zjeść ciacho, wspólnie pomacać włóczki i nie przerobić ani jednego oczka..., ponieważ trzeba porozmawiać i pośmiać się ze wszystkimi, albo chociaż z dużą ich częścią. To są wspaniałe spotkania i odkrycia, niesamowicie, że można się poznać od razu, mimo iż w większości znamy się tylko ze zdjęć. I towarzyszy temu uczucie jak byśmy znały się od zawsze i od dawien dawna.

W tym roku obiecuję przerobić oczka.
A to tylko dlatego, że jestem w gronie pedagogicznym i będę uczyć robienia skarpetek - od palców, magic loopem. A jak tu uczyć bez pokazania jak narzucamy oczka? Jak wyrabiamy piętę? Jak przerabiamy magic loop? No nie można.
A będę pokazywać te trudniejsze elementy własnoręcznie.

Tutaj można przeczytać więcej na ten temat warsztatów.
 Na dzień dzisiejszy warsztaty są wyprzedane.
Ale sam Drutozlot można jeszcze odwiedzić, przeczytać więcej i kupić bilety można na stronie drutozlot.pl.


A jeśli ktoś nie umie jeszcze robić skarpetek od palców. A chciałby się tego nauczyć, ale nie zdążył zapisać się na warsztaty zapraszam do zaopatrzenia się w mój skarpetkowy kurs Kurs robienia skarpet od palców, w którym krok po kroku pokazuję jak robić skarpetki od palców.
Kurs zawiera kilka sposobów narzucania oczek na palce, kilka rodzajów pięt, kilka rozwiązań zamykania oczek.

Przeczytaj więcej klikając na Kurs robienia skarpet od palców i naucz się, bo warto.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoje odwiedziny i pozostawienie kilku słów.
Pozdrawiam bardzo ciepło ♥

Copyright © 2016 Drutoterapia , Blogger