Czarne i białe czapki

Czarne i białe czapki są bardzo praktyczne - po prostu pasują do wszystkiego, chociaż niektórzy mogą uważać, że są nudne, że nie ma to jak kolor. Tak, oczywiście. Ale czarną też trzeba mieć, i białą też :)

Moja córka zażyczyła sobie oto taką czapkę - głównym punktem tej czapy jest pompon z futra. Takie oto się u nas teraz nosi - i jest to szczyt mody. Od razu zatęskniłam niemal do mojego kołnierza ze srebrnego lisa, który miłama jako nastolatka...
Ta czapka już ma kilka dni i kawał miasta zwiedziła,  pokazałam ją na Ravelry i na FB, no ale jeszcze nie tutaj - więc oto ona -  z futrzanym pomponem, i żeby była inna niż wszystkie tutaj robiona ściegiem półpatentowym. bardzo miła to była robótka... Czyli - mojego projektu.
Włóczka - Schachenmayr nomotta Extra Merino , druty nr 3,5.

8 komentarzy:

 1. Jak zwykle piękne rzeczy u Ciebie.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Niby zwykła, ale jak świetnie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna czapa,niby zwykła a inna niż wszystkie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna :) Czarna i z futrem = doskonała :)) Uwielbiam futro!

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękna ta czapka-już chwaliłam na FB.Bardzo mi się podoba fason i ta głęboka czerń.No i liskowy pomponik! Mamy z córką też czapki z liskowym pomponikiem-czarno-biało-różowe z różowym liskowym pomponikiem i różowym polarem od wewnątrz.Kupiłyśmy te czapki kiedyś w Zakopanym-model może i oklepany,ale czapki bardzo ciepłe i miłe w noszeniu.
  Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
  Maja

  OdpowiedzUsuń
 6. Pompon to taka kropka nad i :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoje odwiedziny i pozostawienie kilku słów.
Pozdrawiam bardzo ciepło ♥

Copyright © 2016 Drutoterapia , Blogger