Czy jesteś na Ravelry?

Czy wiesz co to jest Ravelry?
Kiedy ja tam trafiłam zaczęłam więcej dziergać - inspiracje nigdy się nie kończyły, wspaniała passa dziergania podtrzymywana była przez znajome po fachu z tego portalu....

Ravelry jest po angielsku, nie znam angielskiego.. - może powiesz.


Tak - po angielsku, ale jest tam dostatecznie duża ilość zdjęć, która jest robiona międzynarodowym językiem fotograficznym - obraz powie więcej niż tysiąc słów. A te kilka słówek, by wiedzieć, w którym miejscu się jest, gdzie kliknąć, żeby coś zobaczyć można się nauczyć...Tak więc jeśl nie masz jeszcze konta załóż je oglądając ten film...
 


A jeśli masz już konto (lub właśnie je założyłaś, labo chcesz założyć) i nie wiesz co z nim zrobić obejrzyj kolejny film.


Załóż konto i rozejrzyj się a po jakimś czasie zobaczysz, że trafiłaś do wspaniałego świata pełnego włóczkowych wrażeń, inspiracji, pomysłów i włóczkowego szaleństwa.

Zapraszam też do mojej grupy na Raverly (kiedy już będziesz mieć tam konto) - gdzie możemy sobie poplotkować o dniu codziennym a także podziergać razem wg moich wzorów TUTAJ.

A pod tym linkiem jest jescze inny film o Ravelry, który opowiada jak znaleźć wzór dopasowany do włóczki, którą mamy - bez konieczności przeliczania oczek ( nie mylić z robieniem próbki).